قوانین

قوانین کلی برای خریدار و مراحل خرید از ما:

۱- در صورتی که نخستین بارهست که میخواهید از ما خرید کنید باید حتما صفحه ثبت نام را در سایت ما تکمیل نمایید.ثبت شماره تلفن ثابت وارسال اسکن کارت ملی و کارت های بانکی مطابق فرم احراز هویت الزامی است .از ارائه خدمات به افرادی که اطلاعات تماس و هویت ایشان احراز نگردد معذوریم. آموزش تصویری احراز هویت در منو سایت گزاشته شده است.

۲- پس از بررسی مدارک (کارت ملی-کارت بانکی) برای فعال سازی نام کاربری ما با شماره تلفن ثابتی که در سایت ثبت کرده اید تماس میگریم .شماره تماس ثبت شده در ثبت نام سایت باید مربوط به محلی باشد که شخص ثبت نام کننده در آنجا ساکن باشد.

۳- معادل ریالی واریزی شما فقط از حساب بانکی پذیرفته می شود که مشخصات صاحب حساب با مشخصات اسکن کارت ملی ارسال شده توسط شخص ثبت نام کننده مطابقت داشته باشد. اطلاعات کاربری و رمز حساب خود در میلاد ایکس چنجر را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهید.مسئولیت هرگونه سوء استفاده و ثبت سفارش خرید افراد دیگردر پنل کاربری شما با شخص شما می باشد.

۴- به هیچ عنوان از کارتی که برای تایید به ما ارسال نکرده اید و همچنین از کارتی که به اسم شما نیست از سایت خرید نکنید. در صورت مشاهده حساب کاربری شما در صرافی میلاد ایکس چنجر مسدود خواهد شد و پول واریز شده بعد از ۴۸ ساعت برگشت زده خواهد شد‌.

۵- خرید پرفکت مانی و کد ووچر پرفکت مانی از ما به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. در بعضی از مواقع ارسال دلار پرفکت مانی از طرف سایت پرفکت مانی با تاخیر انجام میشود.

۶- از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذوریم.

۷- میلاد ایکس چنجر حق خود می داند که پرداختهاي ناشناس و مشکوک را تا روشن شدن هويت واقعی فرستنده پول، به حالت تعليق درآورد و اکانت فرد متخلف را در سایت میلاد ایکس چنجر مسدود نماید.

۸- میلاد ایکس چنجر هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست خریدار از پولهای الکترونیکی خریداری شده ندارد. و فقط خدمات خرید و فروش ارائه میکند.

۹ -در موقع خرید پرفکت مانی از ما شماره حساب ارزی پرفکت مانی (مثال : U1234567) خود را با دقت نوشته ، میلاد ایکس چنجر هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه نوشتن شماره حساب ارزی پرفکت مانی نخواهد داشت.

۱۰- سایت میلاد ایکس چنجر از ارائه خدمات به سایتهای مرتبط با فارکس،شرط بندی وقمار، تبلیغات کلیکی وخرید وی پی ان معذور می باشد و هیچ گونه اطلاعی در مورد موارد ذکر شده نخواهد داشت.

قوانین کلی برای فروشنده و مراحل فروش به ما:

۱- فروش پرفکت مانی و کد ووچر پرفکت مانی به ما به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. در بعضی از مواقع ارسال دلار پرفکت مانی از طرف سایت پرفکت مانی با تاخیر انجام میشود.

۲- در صورت آنلاین بودن و ثبت کارت بانکی ملت موقع فروش به ما واریز کمتر از ۱۲ ساعت انجام خواهد شد. و در غیر این صورت در ۲۴ ساعت طول خواهد کشید. مبالغ بالا از طریق شماره شبا واریز خواهد شد. قوانین این بخش آپدیت خواهد شد. استفاده از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین فوق میباشد.


قوانین کلی خرید و فروش وب مانی

خرید و فروش وب مانی از ما به صورت دستی توسط اپراتور سایت و کاربر انجام خواهد شد. خرید وب مانی از ما بعد از واریز نقدی به درگاه بانکی توسط اپراتور سایت کمتر از ۳۰ دقیقه به کیف پول وب مانی شما ارسال خواهد شد. در فروش وب مانی به ما ابتدا باید تعداد دلار وب مانی را به کیف پول وب مانی سایت Z396177842244 ارسال کنید و بعد از ارسال به قسمت فروش وب مانی به ما در صفحه اصلی سایت رفته و فرم فروش را صحیح پر کنید و کمتر از چند ساعت واریز نقدی به شما انجام خواهد شد. توجه داشته باشید حتما شماره تراکنش وب مانی را بعد از ارسال دلار وب مانی به ما ذخیره کنید.


کلاهبرداری اینترنتی

از فریب دزدهای اینترنتی آگاه باشید.با پیشنهاد عضو شدن در صرافی، مبلغ دزدی از حساب شخصی دیگران را به حساب شما واریز کرده و با پیشنهاد خرید ارز الکترونیکی ، درصدی کارمزد به شما پرداخت میکنند. فریب دزدان اینترنتی رو نخورید.

سقف خرید و فروش

سقف خرید و فروش برای هر کاربر نسبت به فعال بودن در سایت متفاوت است و کاربران قدیمی که تعداد سفارشات خرید و فروش بیشتری انجام میدهند سقف خرید و فروش بالاتری نسبت به کاربران جدید دارند و در بعضی مواقع به علت کم یا زیاد بودن موجودی سقف خرید و فروش برای تمامی کاربران سایت یکسان میباشد حتی کاربران قدیمی و فعال سایت.

با ورود به این وب سایت و یا ثبت سفارش در این وب سایت کاربر تایید می کند که تمام قوانین را مطالعه کرده و با آنها موافق است.