با پیشرفت تکنولوژی، کمتر کسی دیگر نگران خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر خارجی است.در اینترنت هنگام خرید بسیاری از خدمات یا کالاها، به صفحه ای می رسید که میتوانید با ورود اطلاعات ویزا کارت و یا مستر کارت، اقدام به پرداخت آنلاین یا خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت نمایید.

موارد زیادی نظیر خرید های اینترنتی از سایت های خارجی نظیر برنامه های موبایلی (Application) و گیم های موبایل و تمامی گیفت کارتها و خرید کالا از وب سایت هایی مثل Amazon و Alibaba و نمونه های بسیار دیگر وجود دارند که در آن ها شما نیازمند به انجام پرداخت های ارزی می شوید. که میتوانید آن را با خرید اینترنتی با مستر کارت انجام دهید.

روشهای مختلفی برای پرداخت آنلاین در اینترنت وجود دارد که متداول ترین آنها پرداخت با کارت بانکی بین المللی است. که در حال حاضر با توجه به تحریم های اعمال شده بانک های ایرانی قادر به صدور کارتهای اعتباری نیستند به همین دلیل هموطنان قادر به تهیه این کارت نیستند. بنابر این میتوانید خدمات مربوط به خرید اینترنتی با مستر کارت را از ما بخواهید.

نکات مهم برای قبل از سفارش

1- برای خرید کالاهایی که مقصد آن ایران است، می بایست قبل از خرید با پشتیبانی، هماهنگی های لازم انجام شود تا راهکارهای انتقال آن به ایران، در اختیارتان قرار داده شود.

2- برای پرداخت خدماتی مثل خريد يا تمديد سرويس، ميتوان از اكانت هايی كه مشخصات آنها با آدرسی غير از ايران ايجاد شده، استفاده كرد.

3- جهت انجام بهينه و سريع سفارش، لطفا قبل از ثبت سفارش از نرخ نهايی كالا يا سرويس مورد نظرتان، اطمينان كامل حاصل كنيد. برخی از درگاه های اينترنتی، در پايان مرحله خريد، مبلغی بعنوان ماليات به قيمت محصول اضافه مي كنند. همچنين در برخی ديگر از سايتها جهت خريد محصول يا سرويس با کارت اعتباری، هزينه اضافی ای به رقم نهايی اضافه می شود.

4- میلاد ایکس چنجر هیچ اطلاعی در مورد معتبر بودن سایت مورد نظر شما ندارد. در صورت عدم دريافت كالای خريداری شده، يا ناراضايتی از كيفيت محصول، مسئوليت كامل آن به عهده شما خواهد بود.

مسئوليت كليه پيگيری های بعد از خريد به عهده شما می باشد و میلاد ایکس چنجر فقط پرداختهای شما را انجام می دهد.

5- توجه کنید انجام سفارش ۱ الی ۲ روز کاری طول خواهد کشید.