احراز هویتچرا باید در سایت احراز هویت کرد ؟

در سایت میلاد ایکس چنجر که یک سایت در حوزه ی صرافی الکترونیکی است و با حساب های مالی سر و کار دارد مانند سایر سایت های دیگر که می بایست از صحت پول ورودی اطمینان حاصل نمایند مجبور به انجام اقداماتی در این ضمینه می باشد این کار باعث می شود که هر گونه انتقال با اطمینان از این که صاحب اصلی پول راضی است اتفاق افتاد به عنوان مثال شخصی کارت بانکی را به همراه رمز دوم آن به سرقت می برد سپس برای این که پول از دسترس دیگران خارج نماید اقدام به خرید از ما می کند. برای این جلوگیری از بروز این مشکلات ما از تمام افرادی که از طریق سایت اقدام به خرید پول های الکترونیکی می کنند یک شماره ثابت ومدارک شناسایی( اسکن کارت ملّی و شناسنامه) می خواهیم.

آموزش تصویری احراز هویت در سایت

● لطفا دقت کنید تصویر ارسالی با موارد خواسته شده یکسان باشد در غیر این صورت حساب کاربری شما تایید نخواهد شد.

● کارت بانکی و ۲ کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا پاسپورت یا شناسنامه یا گواهینامه ) به همراه متن نوشته شده مانند تصویر زیر که نام سایت و امضاء و تاریخ روز روی آن نوشته شده باشد در دست گرفته و به صورت سلفی عکس بگیرید و آپلود کنید.

● تصویر نمونه باید به شکل زیر باشد

● کاربر گرامی : برای راحتی کار بهتر است مدارک ها را طبق آموزش تصویری در دست گرفته و از شما عکس گرفته شود و همچنین میتوانید‌ تمامی‌ موارد خواسته شده را در‌ یک‌ ‌برگ کاغذ چسبانده و احراز انجام دهید.تمامی موارد خواسته شده الزامی میباشد.

مدارک ارسالی ( تصویر کارت بانکی و کارت شناسایی ) باید کاملا واضح و خوانا باشد در غیر این صورت احراز هویت تایید نخواهد شد.

● دوستان عزیز توجه کنید شماره تماس ثابت برای خرید کد در سایت الزامی هستش و بدون شماره تلفن ثابت حساب کاربری تایید نخواهد شد.

● شماره کارت بانکی ثبت شده باید با نام و نام خانوادگی شما در سایت یکسان باشد در غیر این صورت حساب کاربری شما در میلاد ایکس چنجر مسدود خواهد شد.

● بعد از ارسال مدارک و ثبت شماره تلفن ثابت همکاران ما برای تایید و احراز هویت به شماره تلفن ثابت شما تماس خواهند گرفت.

● برای احراز هویت سریع با آیدی تلگرام‌ سایت در ارتباط باشید.